Kawa brazylijska

Najbardziej klasyczna, zaspokaja potrzeby zarówno mniej wymagających konsumentów, jak i tych najbardziej wyspecjalizowanych w testowaniu najróżniejszych mieszanek z wyrobionym gustem i jasnymi oczekiwaniami. Właśnie głównie z tego względu występuje najczęściej jako główny blend do ekspresu kolbowego i automatycznego w lokalach. Jego smak jest na tyle wyważony i uniwersalny, a dodatkowo świetny gatunkowo, że przypadnie do gustu i tym, którzy unikają kwasowości jak ognia, i tym zakochanym w lekkich i harmonijnych kompozycjach. Kawa ziarnista single z Brazylii to idealne rozwiązanie, jeśli podejmujesz gości o nieznanych lub niesprecyzowanych preferencjach smakowych. Wybierz kawy jednorodne z regionu Santos, Minas Gerais czy São Paulo i miej pewność, że zadowolisz dosłownie każdego.

Kawa single do ekspresu z Ameryki Południowej – tradycja w szlachetnym wydaniu

Brazylia jest jednym z największych producentów ziaren, ponieważ zdobywa uznanie konsumentów na całym świecie. Zdajemy sobie sprawę z tej popularności, dlatego nie mogliśmy zapomnieć o jednorodnych produktach z tamtejszych regionów. Specjalnie z myślą o Twojej chwili rozkoszy przygotowaliśmy propozycję single do ekspresu ciśnieniowego i makinetki. Yellow Bourbon powstał wskutek mieszanej obróbki pulped natural/honey process i wyczujesz w nim migdały, cytrusy, miód, a nawet masło orzechowe.

Wybierz najznamienitsze jednorodne ziarna z Brazylii i nie zawahaj się ich użyć przy pierwszej nadarzającej się okazji w gronie najbliższych i solo!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5