Kawa Ziarnista

Jeśli zastanawiasz się, jak wspiąć się na szczebel prawdziwego baristy we własnych czterech ścianach, to już spieszymy z odpowiedzią. Potrzebujesz zaledwie dwóch elementów – młynka i starannie wyselekcjonowanych blendów jasno lub mocno palonych. Jeśli chodzi o źródło wielopoziomowego smaku, który zachwyca od pierwszego łyka, to trafiłeś idealnie. Nasz sklep ma w swojej ofercie plony ze sprawdzonych plantacji położonych w najdalszych zakątkach świata słynących z uprawy arabiki i robusty. Dobra kawa ziarnista do ekspresu niejedno ma imię, o czym wielokrotnie się przekonaliśmy. Dołącz do świata odkrywców nowych połączeń i przenieś swoje codzienne rytuały na wyższy poziom zanurzenia w małej czarnej.

Dobra kawa ziarnista ciemno palona, czyli nieśmiertelna klasyka do ekspresu w uszlachetnionych wersjach

Nie bez powodu Italia uchodzi za stolicę espresso i cappuccino. To właśnie Włosi słyną z wyrazistych w smaku, nasyconych, głębokich i delikatnie gorzkich mieszanek. Nie zapominajmy także o ich wielkim odkryciu, z którego korzystamy na całym świecie do dziś, czyli makinetek. Przeważającą część naszego sklepowego asortymentu stanowią właśnie zbiory z Brazylii i Etiopii mocno palone w iście włoskim stylu. Występują albo jako mieszanki produktów z obu kontynentów, albo jako opcje single.

Wybór dobrych kaw ziarnistych jasno palonych do ekspresów z naszego sklepu

Dla wielbicieli łagodniejszych nut, harmonijnych połączeń i lekkiej kwasowości (takiej, jaką możemy odczuwać podczas jedzenia kwaśnych owoców) przygotowaliśmy jasno paloną arabikę Mista Coffee Light Roast.

Otwórz się na nowe doznania i zafunduj sobie ucztę dla zmysłów z dobrą kawą ziarnistą do ekspresu z naszego sklepu.

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników