Arabica

Dzień uważasz za udany, jeśli wypiłeś choć jedną filiżankę boskiego napoju dodającego energii i poprawiającego koncentrację? Lubisz próbować nowych blendów, alternatywnych sposobów parzenia, stopnia zmielenia czy temperatury wody? Jesteś otwarty na eksperymenty, ale jednak najbardziej cenisz sobie tradycyjne i dobrze zbalansowane ziarna? Taka właśnie jest kawa arabica dostępna na naszej stronie. Trafia w gusta fanów sprawdzonych smaków poszukujących mieszanek wysokiej jakości, a także stanowi gratkę dla eksploratorów nowości.
Kawa arabica – sklep rzemieślniczy ze skarbami prosto z Brazylii i Etiopii
Znajdziesz u nas najstarszą, najpopularniejszą i najszlachetniejszą odmianę kawy. Sprowadzamy ją z dwóch kontynentów, czyli z Afryki i Ameryki Południowej. Oferujemy głównie mocno palone mieszanki, czyli blendy z wyraźnie wyczuwalnym smakiem. Na pierwszy plan wysuwają się nuty orzechowe, czekoladowe i karmelowe. Jednak za sprawą połączenia ziaren brazylijskich i etiopskich osiągnęliśmy prawdziwą pełnię aromatu. Harmonijne zestawienie lekkich cytrusowych i orzeźwiających nut z głęboką słodyczą czekolady czy orzechów daje świetne rezultaty.
Sklep z arabicą 100% do ekspresów i makinetek
Na smak kawy wpływ ma nie tylko położenie plantacji, gatunek ziaren czy okres zbiorów. Istotna jest także metoda obróbki. Żeby zapewnić naszym klientom pełen wachlarz możliwości w tym zakresie, sprzedajemy w sklepie mieszanki pochodzące z obróbki suchej, mokrej i tej typu pulped natural.
Zaparz sobie nasze blendy w ulubionym sprzęcie i niespiesznie rozsmakuj się w pysznej arabice z naszego sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15