Kawy mieszane

Słynne aromatyczne mieszanki z dwóch najpopularniejszych krajów, które każdego dnia pomagają nam pokonać sen i płynnie przejść w stan najwyższego rozbudzenia. Świetne w wersji single, absolutnie samowystarczalne i pełne. Ale nigdy przecież nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być jeszcze lepiej, więc może by tak połączyć dwa kontynenty i wyłuskać z każdego z nich największe walory? My utworzyliśmy ten genialny sojusz etiopsko-brazylijski i oto, co osiągnęliśmy. Otóż wyborne smaki, niestandardowe połączenia i absolutnie uzależniające aromaty. Przekonaj się sam, co potrafi nasza kawa ziarnista i przecieraj oczy ze zdumienia, które zafundują ci jakościowe produkty z naszej palarni rzemieślniczej!

Dobra kawa do ekspresu – mnogość smaków i zapachów dla Twojej codziennej przyjemności

Na naszej stronie prezentujemy autorskie kompozycje ziaren z Etiopii i Brazylii. Możesz u nas zamówić mieszanki do ekspresu zebrane na dwóch kontynentach lub dobrą arabicę z jednego kraju, ale różnych regionów. Kawa arabica pochodzi ze sprawdzonych plantacji i możemy zaoferować Ci takie gatunki jak: Lekempti, Djimmah, Sidamo, Kefa, Yirgacheffe, Santos, Yellow Bourbon, Heirloom i wiele innych. Chcemy zapewnić Ci bogactwo przeżyć i całe spektrum profili smakowych i najmniejszych nutek, dlatego ziarniste mieszanki do ekspresu kryją w sobie czekoladę, owoce, orzechy, delikatną kwasowość, pikanterię i kojącą słodycz.

Zanurz się w głębokich woniach dobrej arabiki, obserwuj konsystencję parującego napoju i nie spiesz się z powrotem do rzeczywistości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9